De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - 12 april 2020.
 
 
Klik op bijgaande link voor de nieuwsbrief van deze week.
Zondagse Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel van 12 april 2020. In deze nieuwsbrief treft u informatie aan over de onlinedienst van 1e Paasdag in 't Hoge Licht inclusief de te volgen liturgie met de gedetailleerde teksten van de liederen die gezongen gaan worden.  Aanvang: 10.00 uur.
 
Daarnaast treft u in een aparte bijlage de liturgie aan van de Paaswake op Stille Zaterdag in de Grote Kerk. Deze viering start om 21.00 uur.
Klik op de link rechts voor de liturgie van de Paaswake op Stille Zaterdag:  Liturgie Stille Zaterdag en Paaswake 2020

U wordt van harte uitgenodigd deze vieringen rechtstreeks via internet te volgen.
 
 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15574543-202004101050
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events

Hebt u hulp nodig met de ICT dan mag u Henk Breukink mailen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bellen 06-53607266. Afspraak is dat Henk niet aan huis komt om daar de zaken te regelen i.v.m. infectieverspreiding.
 
Kopij voor de volgende nieuwsbrief graag uiterlijk inleveren: donderdag 16 april vóór 14.00 uur naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Redactie: Arie Stans.
 
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.