De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - 20 september 2020.
 
Klik op bijgaande link voor de nieuwsbrief van deze week.

Hierbij stuur ik u de Zondagse Nieuwsbrief van 20 september 2020 van onze Wijkgemeente Immanuel.
U bent van harte uitgenodigd de 10.00 uur dienst van komende zondag in 't Hoge Licht bij te wonen. Ook is er zondag a.s. 's-middags een korte viering met Avondmaal om 17.00 uur. Voor beide diensten is aanmelden noodzakelijk. In bijgaande nieuwsbrief kunt u lezen hoe en wanneer u dit moet doen.

Van harte welkom in de kerk of anders thuis om de morgendienst te volgen!

 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15159415-202009201000
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
Kopij voor de volgende nieuwsbrief: uiterlijk donderdag 24 september vóór 14.00 uur naar Arie Stans of naar de redactie mailbox, resp.: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Redactie: Arie Stans.
 
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.