De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - 1e Kerstdag
 

Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente voor vrijdag 1e Kerstdag. Deze nieuwsbrief is tevens de laatste van het kalenderjaar 2020. De eerste nieuwsbrief die u na deze kunt verwachten komt uit op zondag 10 januari a.s.

In deze nieuwsbrief editie vind je veel informatie over de komende diensten in de dagen rond Kerst en Oud en Nieuw. Alle genoemde diensten zijn voor u online bij te wonen en kunnen ook later nog worden teruggekeken via kerkdienstgemist.nl

Ik wens u mede namens onze Wijkkerkenraad gezegende dagen toe tijdens de Kerstperiode en de dagen rond Oud en Nieuw.

 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15617300-202012250940
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
De eerstvolgende nieuwsbrief zal in 2021 verschijnen en is die van zondag 10 januari. Op zondag 03 januari is er dus geen Zondagse Nieuwsbrief beschikbaar. Wilt u daar aub rekening mee houden bij het insturen van de kopij? Graag uiterlijk inleveren: donderdag 07 januari vóór 14.00 uur naar: Arie Stans of naar de redactie-mailbox, resp.: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Redactie: Arie Stans.
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.