De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - zondag 24 januari
 

Hierbij de Zondagse Nieuwsbrief  van 24 januari 2021 van onze Wijkgemeente Immanuel.

De dienst wordt zoals gebruikelijk ook rechtstreeks via kerkdienstgemist.nl uitgezonden. In deze nieuwsbrief treft u de liturgie aan die voor zondag a.s. is voorbereid en ook allerlei informatie over onze wijkgemeente en van en over gemeenteleden.

Als aparte bijlage tref je een verwerkingsblad aan voor de kinderen, te gebruiken tijdens de online dienst van a.s. zondag. Van harte aanbevolen, u/jij vindt dit terug als onderdeel van de meegestuurde liturgie.

Ik wens u en jou een gezegende online kerkdienst en een goede zondag!

Hartelijke groet,
Arie Stans 

 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15159415-202101241000
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
Kopij voor de volgende nieuwsbrief: uiterlijk donderdag 28 januari vóór 14.00 uur naar Arie Stans of naar de redactie mailbox, resp.: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Redactie: Arie Stans.
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.