De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - zondag 14 februari.
 

Hierbij de Zondagse Nieuwsbrief  van 14 februari 2021 van onze Wijkgemeente Immanuel.

U en jij bent van harte uitgenodigd a.s. zondag de kerkdienst online bij te wonen. In deze nieuwsbrief treft u de liturgie aan die voor zondag a.s. is voorbereid en ook allerlei informatie over onze wijkgemeente en van en over gemeenteleden.

Als aparte bijlage tref je een verwerkingsblad aan voor de kinderen, te gebruiken tijdens de online dienst van a.s. zondag. Van harte aanbevolen, u/jij vindt dit terug als onderdeel van de meegestuurde liturgie.

Ik wens u en jou een goede en gezegende zondag en een fijne onlinedienst.

Hartelijke groet,
Arie Stans 

 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15159415-202102141000
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
Kopij voor de volgende nieuwsbrief: uiterlijk donderdag 18 februari vóór 14.00 uur naar Arie Stans of naar de redactie mailbox, resp.: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Redactie: Arie Stans.
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.