De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - zondag 18 april.
 

Hierbij de Zondagse Nieuwsbrief samengesteld door onze wijkpredikant ds. Henk Reinders en het verwerkingsblad voor de kinderen (voor het kindermoment van zondag).

De kerkenraad nodigt u van harte uit de dienst in 't Hoge Licht van komende zondag 10.00 uur online bij te wonen. Je kunt je erop voorbereiden door alvast te kijken naar de liturgie in deze nieuwsbrief. 

Ik wens u en jou namens de wijkkerkenraad een goede en gezegende Pasen!

Hartelijke groet,
Arie Stans 

 
Vanaf 10.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl (met beeld en geluid): hhttps://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15159415-202104181000
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
Deze nieuwsbrief van volgende week zal worden verzorgd door ds. Henk Reinders. Vanaf maandag 26 april wordt de nieuwsbrief door ouderlingen Jenny Voornveld en Magda Lijftogt verzorgd. Berichten dienen voor iedere woensdagavond bij Jenny binnen te zijn: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Voor de andere scribaatswerkzaamheden en eventuele kerkelijke vragen kunt u terecht bij diaken Peter Kingma, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-51333453.
Bij afwezigheid van de wijkpredikant kunt u in dringende pastorale situaties contact opnemen met ouderling Erna Allaart, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-15449848.

Redactie: Arie Stans.
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.