De Nieuwsbrief van onze Wijkgemeente Immanuel - zondag 18 juli.
 

Hierbij de Zondagse Nieuwsbrief van 18 juli a.s. die samengesteld is door Jenny van Voornveld. Tijdens de zomerperiode, tot en met 22 augustus ontvangt u een gezamenlijke nieuwsbrief van de wijkgemeente Catharijne en wijkgemeente Immanuel. 

Hierbij de eerste gezamenlijke nieuwsbrief

Veel leesplezier.

met vriendelijke groet,
Jenny van Voornveld 

 
Link naar de zondag dienst die om 10:00 uur start:  https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events/event/15159415-202107181000
Overzicht van opnames incl. geprogrammeerde opname aanstaande zondag: https://kerkdienstgemist.nl/stations/746/events
 
Kopij voor de volgende zondagse nieuwsbrief graag voor donderdag 22 juli a.s. inleveren. Email: Jenny van Voornveld, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  .

Redactie: Jenny van Voornveld.
Voor meer actuele informatie over onze gemeente, surf naar: www.wijkgemeente-immanuel-driebergen.nl.